Skål Nybro Crystal Heart Crystal Ink140x240 mm
599 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
240 mm

Heart Crystal Ink
140x240 mm
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En vacker och praktisk glasskål från serien Crystal ink. Använd den som en vacker inredningsdetalj eller som salladskål.
Varumärke
Nybro CrystalBeskrivning
En vacker och praktisk glasskål från serien Crystal ink. Använd den som en vacker inredningsdetalj eller som salladskål.
Egenskaper
| Varumärke | Nybro Crystal |
| Art.Nr. | NC252600 |
| Färg | Vit |
| Längd | 240 mm |
| Djup | 140 mm |
| Utförande | Endast handdisk, ej mikro/ugnssäker |
| Serie | Crystal Ink |
| Typ | Skål |
| Storlek | 140x240 mm |
| Material | Glas |
| EAN-nr | 7320032526006 |
