Skål Nybro Crystal Nebbioso
fr.459 kr
Välj variant

Nebbioso
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Nybro CrystalBeskrivning
Handmålad och unik skål från serien Nebbioso. Skålen är perfekt till småsaker, frukt eller snacks.
Recensioner
Tomas BVerifierad köpare
för 2 år sedanMatchade min vas
Egenskaper
| Varumärke | Nybro Crystal |
| Färg | Grå, Vit |
| Längd | 210, 240 mm |
| Djup | 115, 140 mm |
| Utförande | Endast handdisk, ej mikro/ugnssäker |
| Serie | Nebbioso |
| Produkttyp | Skål |
| Material | Glas |
| Storlek | 115x210 mm, 140x240 mm |

