Skål Nybro Crystal NebbiosoVit, 115x210 mm
400 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
Längd:
210 mm

Nebbioso
Vit, 115x210 mm
400 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Nybro CrystalBeskrivning
Handmålad och unik skål från serien Nebbioso. Skålen är perfekt till småsaker, frukt eller snacks.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Nybro Crystal |
| Art.Nr. | NC265890 |
| Färg | Vit |
| Längd | 210 mm |
| Djup | 115 mm |
| Utförande | Endast handdisk, ej mikro/ugnssäker |
| Serie | Nebbioso |
| Typ | Skål |
| Storlek | 115x210 mm |
| Material | Glas |
| EAN-nr | 7320032658905 |

