Smörask Blomus BasicLiten
549 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Basic smörask i rostfritt stål från Blomus i två storlekar som rymmer 125 g eller 250 g smör. Basic smörask är tillverkad i rostfritt stål och håller ditt smör lagom kallt och fräscht under hela måltiden.
Varumärke
blomusBeskrivning
Basic smörask i rostfritt stål från Blomus i två storlekar som rymmer 125 g eller 250 g smör. Basic smörask är tillverkad i rostfritt stål och håller ditt smör lagom kallt och fräscht under hela måltiden.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 63637 |
| Färg | Matt rostfritt stål |
| Bredd | 72 mm |
| Höjd | 60 mm |
| Längd | 100 mm |
| Serie | Basic |
| Produkttyp | Smörask |
| Material | Rostfritt stål |
| Storlek | S |
| EAN-nr | 4008832636370 |


