Smörknivar Fiskars Functional Form 3 delar
109 kr
Se priset!

Functional Form 3 delar
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Smörknivar Fiskars Functional Form 3 delar innehåller tandade plastknivar utmärkta för att dela frallor eller croissanter. De är även lämpliga för olika sorters smör, margarin, leverpastej, sylt eller olika sorters ostar på tub.
Varumärke
FiskarsBeskrivning
Smörknivar Fiskars Functional Form 3 delar innehåller tandade plastknivar utmärkta för att dela frallor eller croissanter. De är även lämpliga för olika sorters smör, margarin, leverpastej, sylt eller olika sorters ostar på tub.
Egenskaper
| Varumärke | Fiskars |
| Art.Nr. | FIS1016121 |
| Bredd | 2 cm |
| Höjd | 9,9 cm |
| Utförande | Tål maskindisk |
| Serie | Functional Form |
| Typ | Smörkniv |
| Längd | 25,4 cm |
| EAN-nr | 6424002001782 |

