Tårtfat Leonardo Ciao
649 kr

Ciao
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tårtfat Leonardo GB Ciao är ett vackert och stilrent tårtfat i glas. Detta klassiska tårtfat förhöjer kalaset och gör dina finaste bakverk rättvisa. Tårtfatet har en stabil fot och tål maskindisk.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Tårtfat Leonardo GB Ciao är ett vackert och stilrent tårtfat i glas. Detta klassiska tårtfat förhöjer kalaset och gör dina finaste bakverk rättvisa. Tårtfatet har en stabil fot och tål maskindisk.
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | 025832 |
| Färg | Klarglas/Rosa |
| Bredd | 330 mm |
| Höjd | 115 mm |
| Djup | 330 mm |
| Produkttyp | Fat |
| Material | Glas |
| EAN-nr | 4002541258328 |
