Tekanna Blomus PilarMoonbeam
699 kr
559 krSpara 20 %Kampanj

Pilar
Moonbeam
559 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Tekanna Blomus Pilar är en tekanna i glaserad keramik. Blomus nya kollektion Pilar bjuder in till den perfekta måltiden, med sina trendiga färger och solida, tidlösa material. Bakom kollektionen Pilar står designern Nina Thöming från Flöz Design. Pilar servis består av alla essentiella delar som en servis ska innehålla. Eftersom keramik tillverkas i höga temperaturer som ibland skiftar i intensitet, så kan lätta skiftningar i materialet ses. Det gör varje del av kollektionen unik.
Varumärke
blomusBeskrivning
Tekanna Blomus Pilar är en tekanna i glaserad keramik. Blomus nya kollektion Pilar bjuder in till den perfekta måltiden, med sina trendiga färger och solida, tidlösa material. Bakom kollektionen Pilar står designern Nina Thöming från Flöz Design. Pilar servis består av alla essentiella delar som en servis ska innehålla. Eftersom keramik tillverkas i höga temperaturer som ibland skiftar i intensitet, så kan lätta skiftningar i materialet ses. Det gör varje del av kollektionen unik.
Tekanna Pilar kan diskas i diskmaskin och användas i mikron.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 63996 |
| Färg | Moonbeam |
| Bredd | 180 mm |
| Höjd | 135 mm |
| Diameter | 120 mm |
| Volym | 1 l |
| Serie | Pilar |
| Typ | Tekanna |
| Material | Keramik |
| EAN-nr | 4008832777752 |
