Textilkorg Blomus Tela Large
fr.219 kr
Se priset!
Välj variant

Tela Large
219 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Textilkorg Blomus Tela Large är en vacker korg i virkad textil. Den ger praktisk förvaring på badrummet för alla småsaker som makeup, pads eller tops och kan också användas som brödkorg eller förvaring på kontor eller barnrum.
Varumärke
blomusBeskrivning
Textilkorg Blomus Tela Large är en vacker korg i virkad textil. Den ger praktisk förvaring på badrummet för alla småsaker som makeup, pads eller tops och kan också användas som brödkorg eller förvaring på kontor eller barnrum.
Recensioner
Clara BVerifierad köpare
för 1 år sedanFin liten korg
+ Fin och praktisk!
- Inget
Sophie WVerifierad köpare
för 2 år sedanFärgen stämmer inte alls överens med bilden eller med färgnamnet. Moonbeam är en beige färg men korgen var absolut inte beige utan typ guldfärgad. Då jag verkligen ville ha beige är jag verkligen inte nöjd.
+ Korgen känns stadig.
- Färgen stämmer ej
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Färg | Antracit, Sand, Svart, Taupe |
| Bredd | 120 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Längd | 200 mm |
| Serie | Tela |
| Produkttyp | Textilkorg |
| Material | Textil |
