Textilkorg Blomus Tela MediumSvart
159 kr
141 krSpara 11 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart

Tela Medium
Svart
141 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Textilkorg Blomus Tela Medium är en vacker korg i virkad textil. Den ger praktisk förvaring på badrummet för alla småsaker som makeup, pads eller tops och kan också användas som brödkorg eller förvaring på kontor eller barnrum.
Varumärke
blomusBeskrivning
Textilkorg Blomus Tela Medium är en vacker korg i virkad textil. Den ger praktisk förvaring på badrummet för alla småsaker som makeup, pads eller tops och kan också användas som brödkorg eller förvaring på kontor eller barnrum.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 66470 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Längd | 150 mm |
| Serie | Tela |
| Typ | Textilkorg |
| Material | Textil |
| EAN-nr | 4008832795978 |
