Tomatkniv Fiskars Edge 13 cm Med Tandat Blad
199 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fiskars Edge tomatkniv är 13 cm lång och har ett tandat blad som gör kniven perfekt för att använda vid bordet eller för att skära tomater och liknande mjuka grönsaker. Med sitt ergonomiska handtag ligger den bekvämt i handen och ger bra kontroll.
Varumärke
FiskarsBeskrivning
Fiskars Edge tomatkniv är 13 cm lång och har ett tandat blad som gör kniven perfekt för att använda vid bordet eller för att skära tomater och liknande mjuka grönsaker. Med sitt ergonomiska handtag ligger den bekvämt i handen och ger bra kontroll.
Egenskaper
| Varumärke | Fiskars |
| Art.Nr. | 1003092 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 7 cm |
| Höjd | 34 cm |
| Vikt | 0,076 kg |
| Produkttyp | Kökskniv |
| EAN-nr | 6424009783049 |


