Trälåda Theofils Fineline Mosaiq Ek 236X236X49 Mm
495 kr
395 krSpara 20 %Kampanj

Fineline Mosaiq Ek 236X236X49 Mm
395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Trälåda Theofils Fineline Mosaiq Ek 236X236X49 Mm är en praktisk och elegant trälåda.
Fineline Mosaiq är en serie med träinredning i massiv ek som totalt består av 11 olika delar.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 610186 |
| Färg | Ek |
| Bredd | 236 mm |
| Höjd | 49 mm |
| Längd | 236 mm |
| Serie | Fineline |
| Typ | Trälåda |
| Material | Trä |
| EAN-nr | 7332466035597 |

