Tumblerglas Leonardo Puccini 365 ml 6-pack
599 kr/frp
Se priset!

Puccini 365 ml 6-pack
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tumblerglas Leonardo Puccini är eleganta tumblerglas som förgyller dukningen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna. Serien Puccini är tillverkad i stöttåligt kristallglas.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Tumblerglas Leonardo Puccini är eleganta tumblerglas som förgyller dukningen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna. Serien Puccini är tillverkad i stöttåligt kristallglas.
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | L069558 |
| Färg | Klarglas |
| Bredd | 80 mm |
| Höjd | 130 mm |
| Djup | 80 mm |
| Produkttyp | Tumblerglas |
| Material | Teqtonglas |
| EAN-nr | 4045037695580 |
