Vattenkaraff Blomus Acqua
fr.699 kr
Se priset!
Välj variant

Acqua
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
blomusBeskrivning
Blomus klassiska vattenkaraff i klarglas, med lock av matt rostfritt stål och silikon.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Färg | Glas |
| Bredd | 90, 98 mm |
| Höjd | 300, 333 mm |
| Längd | 90, 98 mm |
| Volym | 1, 1,5 l |
| Serie | Acqua |
| Produkttyp | Vattenkaraff |
| Material | Matt rostfritt stål, Klarglas, Silikon |

