Vinställ Hahn Kitchenware Pisa Vägg 6 FlaskorVänster
332 kr

Pisa Vägg 6 Flaskor
Vänster
332 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vinställ Hahn Kitchenware Pisa Vägg 6 Flaskor är ett vinställ att hänga på väggen med plats för 6 flaskor.
Varumärke
Hahn KitchenwareBeskrivning
Vinställ Hahn Kitchenware Pisa Vägg 6 Flaskor är ett vinställ att hänga på väggen med plats för 6 flaskor.
Egenskaper
| Varumärke | Hahn Kitchenware |
| Art.Nr. | HA73061LH |
| Färg | Krom |
| Bredd | 200 mm |
| Höjd | 650 mm |
| Djup | 110 mm |
| Utförande | Vänster |
| Serie | Pisa |
| Produkttyp | Vinställ |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 5060149527139 |
