Vitvinsglas Leonardo Puccini 400 ml 6-pack
699 kr/frp
Se priset!

Puccini 400 ml 6-pack
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vitvinsglas Leonardo Puccini är ett elegant vitvinsglas som förgyller dukningen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna. Serien Puccini är tillverkad i stöttåligt kristallglas.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Vitvinsglas Leonardo Puccini är ett elegant vitvinsglas som förgyller dukningen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna. Serien Puccini är tillverkad i stöttåligt kristallglas.
Recensioner
ThoreVerifierad köpare
för 2 år sedansnabbt billigt och bra
+ bra
- inget
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | L069540 |
| Färg | Klarglas |
| Bredd | 60 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Djup | 60 mm |
| Produkttyp | Vinglas |
| Material | Teqtonglas |
| EAN-nr | 4045037695405 |
