Hink Beslag Design Future2.8 L
169 kr
135 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Volym:
2,8 l

Future
2.8 L
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Hink 2,8 l
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 210005055 |
| Volym | 2,8 l |
| Färg | Mörkgrå |
| Djup | 105 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Längd | 200 mm |
| Utförande | Mörkgrå/Dark Grey |
| Material | Pp |
| Serie | Future |
| Typ | Hink |

