Källsortering Theofils Leon Avfallshink 18X23 7L Ink. Handtag
95 kr
75 krSpara 21 %Kampanj
AvfallssorteringKällsortering Theofils Leon Avdelare För Hink, Passar till 7L och 12L
35 krLockKällsortering Theofils Leon Lock För Hink 18X23 Passar till 7L
45 kr
Leon Avfallshink 18X23 7L Ink. Handtag
75 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hink 7 L för källsortering; Alicante, Merida och Toledo. Tillverkad i Sverige i återvunnen PP-plast. Lock och avdelare säljs separat.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Hink 7 L för källsortering; Alicante, Merida och Toledo. Tillverkad i Sverige i återvunnen PP-plast. Lock och avdelare säljs separat.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 601614 |
| Färg | Grå |
| Djup | 230 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Längd | 180 mm |
| Material | Återvunnen PP-plast |
| Produkttyp | Avfallshink |
| Mått | 18x23 cm |
| EAN-nr | 7332466060513 |
