Källsortering Theofils Merida MörkgråMått: 80x45 mm
Rek. pris 1 695 kr
1 669 kr
1 355 krSpara 19 %Kampanj
Vald variant
Djup:
369 mm
Längd:
680 mm

Merida Mörkgrå
Mått: 80x45 mm
1 355 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Källsortering Merida består av sex varianter, utformade för att montera i låda. Merida monteras i lådans botten och finns för 80, 60 och 40 cm breda lådor och designen på Merida gör att den passar alla typer av lådsidor på marknaden, rak som svängda.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Källsortering Merida består av sex varianter, utformade för att montera i låda. Merida monteras i lådans botten och finns för 80, 60 och 40 cm breda lådor och designen på Merida gör att den passar alla typer av lådsidor på marknaden, rak som svängda.
Merida finns i två olika djup, vilket gör att den både passar grundare lådor med djup på 35 cm för tex diskbänkskåp samt lådor med djup från 45 cm. Tillverkade i Sverige; ram i plåt och hinkar i återvunnen PP-plast.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 630000 |
| Färg | Grå |
| Djup | 369 mm |
| Längd | 680 mm |
| Mått | 80x45 cm |
| Höjd | 250 mm |
| Material | Plåt/återvunnen PP-plast |
| Serie | MERIDA |
| Typ | Källsortering |
| EAN-nr | 7332466058879 |
