Källsortering Theofils ToledoOriongrå, Mått: 40x35 mm
Rek. pris 695 kr
689 kr
555 krSpara 19 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå
Djup:
214 mm
Längd:
348 mm

Toledo
Oriongrå, Mått: 40x35 mm
555 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Källsortering Toledo består av sex varianter, utformade för att montera i låda. Toledo monteras på lådsida och finns för 80, 60 och 40 cm breda lådor och designen på Toledo gör att den passar alla typer av lådsidor på marknaden, rak som svängda.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Källsortering Toledo består av sex varianter, utformade för att montera i låda. Toledo monteras på lådsida och finns för 80, 60 och 40 cm breda lådor och designen på Toledo gör att den passar alla typer av lådsidor på marknaden, rak som svängda.
Toledo finns i två olika djup, vilket gör att den både passar grundare lådor med djup på 35 cm för tex diskbänkskåp samt lådor med djup från 45 cm. Tillverkade i Sverige; ram i plåt och hinkar i återvunnen PP-plast.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 630022 |
| Färg | Grå |
| Djup | 214 mm |
| Längd | 348 mm |
| Mått | 40x35 cm |
| Höjd | 250 mm |
| Material | Plåt/återvunnen PP-plast |
| Serie | TOLEDO |
| Typ | Källsortering |
| EAN-nr | 7332466059098 |
