Källsortering Theofils ToledoSidenvit, Mått: 80x45 mm
Rek. pris 1 695 kr
1 669 kr
1 355 krSpara 19 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Djup:
441 mm
Längd:
348 mm

Toledo
Sidenvit, Mått: 80x45 mm
1 355 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Källsortering Toledo består av sex varianter, utformade för att montera i låda. Toledo monteras på lådsida och finns för 80, 60 och 40 cm breda lådor och designen på Toledo gör att den passar alla typer av lådsidor på marknaden, rak som svängda.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Källsortering Toledo består av sex varianter, utformade för att montera i låda. Toledo monteras på lådsida och finns för 80, 60 och 40 cm breda lådor och designen på Toledo gör att den passar alla typer av lådsidor på marknaden, rak som svängda.
Toledo finns i två olika djup, vilket gör att den både passar grundare lådor med djup på 35 cm för tex diskbänkskåp samt lådor med djup från 45 cm. Tillverkade i Sverige; ram i plåt och hinkar i återvunnen PP-plast.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 630038 |
| Färg | Vit |
| Djup | 441 mm |
| Längd | 348 mm |
| Mått | 80x45 cm |
| Höjd | 250 mm |
| Material | Plåt/återvunnen PP-plast |
| Serie | TOLEDO |
| Typ | Källsortering |
| EAN-nr | 7332466060445 |
