Källsorteringskärhållare Beslag Design Hide 600 Eco
fr.2 699 kr
fr.2 159 krSpara 20 %Kampanj
Välj variant

Hide 600 Eco
2 159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med sitt unika topplock över hinkarna får man samma exklusiva intryck som lådan har med dess kvadratiska form. Topplocket är enkelt att hålla rent och utformat så hinken för organisk återvinning skall få den luftcirkulation som behövs. Passar Blum Legra F-låda och Grass Vionarolåda H249 samt trälådor.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med sitt unika topplock över hinkarna får man samma exklusiva intryck som lådan har med dess kvadratiska form. Topplocket är enkelt att hålla rent och utformat så hinken för organisk återvinning skall få den luftcirkulation som behövs. Passar Blum Legra F-låda och Grass Vionarolåda H249 samt trälådor.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Färg | Grå, Rostfri Look |
| Djup | 404 mm |
| Höjd | 305 mm |
| Längd | 305 mm |
| Material | Återvunnen Plast |
| Serie | Hide |
| Produkttyp | Källsortering |
