Källsorteringskärl Blanco Button Pro 45 Manuell
1 795 kr
1 271 krSpara 29 %Kampanj

Button Pro 45 Manuell
1 271 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Källsorteringskärl Blanco Button Pro 45 Manuell med fullutdrag. Monteras i botten av skåpet. 2 st hinkar á 13 liter.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Källsorteringskärl Blanco Button Pro 45 Manuell med fullutdrag. Monteras i botten av skåpet. 2 st hinkar á 13 liter.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 517467 |
| Färg | Mörkgrå |
| Bredd | 375 mm |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Material | Plast |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Serie | Button Pro |
| Produkttyp | Källsortering |
| EAN-nr | 4020684524582 |

