Källsorteringskärl Blanco Flexon II 50/2
2 395 kr
1 721 krSpara 28 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Källsorteringskärl Blanco Flexon II 50/2 är ett Källsorteringskärl för montering i skåp med utdragbar front. Blanco Flexon II är enkel att montera i ett skåp och det är ett modernt Källsorteringskärl med en genomtänkt och funktionell konstruktion, som dessutom är lätt att rengöra. Källsorteringskärlet passar till 50 cm skåp.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Källsorteringskärl Blanco Flexon II 50/2 är ett Källsorteringskärl för montering i skåp med utdragbar front. Blanco Flexon II är enkel att montera i ett skåp och det är ett modernt Källsorteringskärl med en genomtänkt och funktionell konstruktion, som dessutom är lätt att rengöra. Källsorteringskärlet passar till 50 cm skåp.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 521469 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 468 mm |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 360 mm |
| Material | Plast |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Serie | Flexon II |
| Produkttyp | Källsortering |
| EAN-nr | 4020684651103 |
