Källsorteringskärl Blanco Flexon II XL 60/3
2 995 kr

Flexon II XL 60/3
2 995 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Källsorteringskärl Blanco Flexon II XL 60/3 är ett Källsorteringskärl för montering i skåp med utdragbar front. Blanco Flexon II är enkel att montera i ett skåp och det är ett modernt Källsorteringskärl med en genomtänkt och funktionell konstruktion, som dessutom är lätt att rengöra. Källsorteringskärlet passar till 60 cm skåp.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Källsorteringskärl Blanco Flexon II XL 60/3 är ett Källsorteringskärl för montering i skåp med utdragbar front. Blanco Flexon II är enkel att montera i ett skåp och det är ett modernt Källsorteringskärl med en genomtänkt och funktionell konstruktion, som dessutom är lätt att rengöra. Källsorteringskärlet passar till 60 cm skåp.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 521473 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 568 mm |
| Material | Plast |
| Serie | Flexon II |
| Produkttyp | Källsortering |
| Djup | 400 mm |
| Djup | 400 cm |
| Höjd | 360 mm |
| Bredd | 568 cm |
| EAN-nr | 4020684651158 |

