Källsorteringskärl Blanco Singolo-S
1 295 kr
896 krSpara 31 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Källsorteringskärl Blanco Singolo är ett Källsorteringskärl som monteras direkt på skåpsluckan tillsammans med lock, inklusive sophinksavdelare. 2 st hink á 7 liter. Det passar skåp upp till 600 mm i bredd.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Källsorteringskärl Blanco Singolo är ett Källsorteringskärl som monteras direkt på skåpsluckan tillsammans med lock, inklusive sophinksavdelare. 2 st hink á 7 liter. Det passar skåp upp till 600 mm i bredd.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 512881 |
| Färg | Svart/Grå |
| Bredd | 360 mm |
| Djup | 220 mm |
| Höjd | 365 mm |
| Material | Plast |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Serie | Singolo |
| Produkttyp | Källsortering |
| EAN-nr | 4020684354813 |

