Papperskorg Brabantia SORT & GO EnkelFärg: Anthracite, Volym: 12 l
Rek. pris 399 kr
319 kr
Se priset!
Vald variant
Djup:
249 mm
Höjd:
351 mm

SORT & GO Enkel
Färg: Anthracite, Volym: 12 l
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Med papperskorg Brabantia SORT & GO Enkel, för montering i köksskåpet eller förrådet, organiserar och sorterar du avfallet såsom du vill.
Papperskorg Brabantia SORT & GO Enkel finns i fyra olika färger och tre storlekar, 6, 12, 16 liter.
Glöm inte att köpa avfallspåse från Brabantia för perfekt passform.
Fäste för montering samt skruvar ingår. Brabantia erbjuder 10 års garanti.
Papperskorg Brabantia SORT & GO Enkel finns i fyra olika färger och tre storlekar, 6, 12, 16 liter.
Glöm inte att köpa avfallspåse från Brabantia för perfekt passform.
Fäste för montering samt skruvar ingår. Brabantia erbjuder 10 års garanti.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Med papperskorg Brabantia SORT & GO Enkel, för montering i köksskåpet eller förrådet, organiserar och sorterar du avfallet såsom du vill.
Papperskorg Brabantia SORT & GO Enkel finns i fyra olika färger och tre storlekar, 6, 12, 16 liter.
Glöm inte att köpa avfallspåse från Brabantia för perfekt passform.
Fäste för montering samt skruvar ingår. Brabantia erbjuder 10 års garanti.
Papperskorg Brabantia SORT & GO Enkel finns i fyra olika färger och tre storlekar, 6, 12, 16 liter.
Glöm inte att köpa avfallspåse från Brabantia för perfekt passform.
Fäste för montering samt skruvar ingår. Brabantia erbjuder 10 års garanti.
Recensioner
Carina SVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg och fräsch färg,! Stabil. Dock alldeles för djup för att stoppa i en av '' ICA/Coop kassar i , för att använda som en vanlig sophink i köket. Kassen ''rammlar/dras ner hela tiden... Vi löste dock problemet med att lägga en liten plastburk i botten, för att höja den.
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 109805 |
| Volym | 12 l |
| Färg | Anthracite |
| Bredd | 200 mm |
| Djup | 249 mm |
| Höjd | 351 mm |
| Vikt | 0,78 kg |
| Material | Plast |
| Yta | Matt |
| Typ | Papperskorg |
| EAN-nr | 8710755109805 |



