Papperskorg Habo Vit Avfallskorg i Ståltråd för Kök & Bad
Rek. pris 182 kr
115 kr
Se priset!

Vit Avfallskorg i Ståltråd för Kök & Bad
115 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Avfallskorg är en praktisk avfallskorg från Habo av Denna korg skruvas upp och kan t.ex. hängas på insidan av en kökslucka.
Varumärke
HaboBeskrivning
Avfallskorg är en praktisk avfallskorg från Habo av Denna korg skruvas upp och kan t.ex. hängas på insidan av en kökslucka.
Denna papperskorg från Habo är en utmärkt lösning för att hålla ditt kök eller badrum rent och organiserat. Dess diskreta design gör att den smälter in i alla inredningsstilar och den kompakta storleken gör den idealisk för mindre utrymmen. Den är tillverkad av hållbart stål vilket gör den robust och långvarig. Dessutom är den lätt att montera med medföljande skruvar, vilket innebär att du kan placera den på en plats som passar dig bäst, kanske under diskbänken eller i ett skåp. Med Habo 466 papperskorg kan du enkelt och effektivt hantera ditt avfall.
Fördelar: Papperskorg Habo Vit Avfallskorg i Ståltråd för Kök & Bad
- Lätt att montera
- Tar minimalt med plats
- Hållbar stålkonstruktion
Fördelar: Papperskorg Habo Vit Avfallskorg i Ståltråd för Kök & Bad
- Lätt att montera
- Tar minimalt med plats
- Hållbar stålkonstruktion
Recensioner
Ing-Rid GVerifierad köpare
för 0 månader sedanden fungerar bra
Gustaf WVerifierad köpare
för 0 månader sedanBra produkt. Precis vad jag önskade.
LarsVerifierad köpare
för 0 månader sedanDet var precis vad jag sökte
MargaretaVerifierad köpare
för 2 månader sedanDiskret klassisk stil. Lätt att montera upp på vägg och rengöra.
LåJVerifierad köpare
för 2 månader sedanFungerar som den ska
EvaVerifierad köpare
för 5 månader sedanStadig och lagom stor
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 55301 |
| Färg | Vit |
| Montering | Skruvas |
| Bredd | 275 mm |
| Material | Stål |
| Serie | 466 |
| Produkttyp | Papperskorg |
| Djup | 220 mm |
| Höjd | 305 mm |
| EAN-nr | 7392202400102 |

