Soptunna Brabantia Touch Bin New 30 LFärg: Matt Svart
Rek. pris 1 695 kr
1 564 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Touch Bin New 30 L
Färg: Matt Svart
1 564 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soptunna Brabantia Touch Bin New är modern soptunna för köket, det större badrummet eller källsorteringen.
Soptunna Brabantia Touch Bin New har en Soft Touch-stängning och unika gångjärn som öppnar locket extra tyst. Soptunnan har en löstagbar innerhink för noggrann rengöring.
Finns att köpa i flera storlekar och färger.
Glöm inte att köpa avfallspåse från Brabantia för perfekt passform.
Soptunna Brabantia Touch Bin New har en Soft Touch-stängning och unika gångjärn som öppnar locket extra tyst. Soptunnan har en löstagbar innerhink för noggrann rengöring.
Finns att köpa i flera storlekar och färger.
Glöm inte att köpa avfallspåse från Brabantia för perfekt passform.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Soptunna Brabantia Touch Bin New är modern soptunna för köket, det större badrummet eller källsorteringen.
Soptunna Brabantia Touch Bin New har en Soft Touch-stängning och unika gångjärn som öppnar locket extra tyst. Soptunnan har en löstagbar innerhink för noggrann rengöring.
Finns att köpa i flera storlekar och färger.
Glöm inte att köpa avfallspåse från Brabantia för perfekt passform.
Soptunna Brabantia Touch Bin New har en Soft Touch-stängning och unika gångjärn som öppnar locket extra tyst. Soptunnan har en löstagbar innerhink för noggrann rengöring.
Finns att köpa i flera storlekar och färger.
Glöm inte att köpa avfallspåse från Brabantia för perfekt passform.
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Art.Nr. | 115301 |
| Volym | 30 l |
| Färg | Matt Svart |
| Bredd | 305 mm |
| Djup | 305 mm |
| Höjd | 770 mm |
| Material | Stål, Plast |
| Typ | Soptunna |
| EAN-nr | 8710755115301 |


