Soptunna Brabantia Touch Bin New 60 L
fr.1 946 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Touch Bin New 60 L
1 946 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soptunna Brabantia Touch Bin New är modern soptunna för köket, det större badrummet eller källsorteringen.
Soptunna Brabantia Touch Bin New har en Soft Touch-stängning och unika gångjärn som öppnar locket extra tyst.
Finns att köpa i flera storlekar och färger.
Glöm inte att köpa avfallspåse från Brabantia för perfekt passform.
Soptunna Brabantia Touch Bin New har en Soft Touch-stängning och unika gångjärn som öppnar locket extra tyst.
Finns att köpa i flera storlekar och färger.
Glöm inte att köpa avfallspåse från Brabantia för perfekt passform.
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Soptunna Brabantia Touch Bin New är modern soptunna för köket, det större badrummet eller källsorteringen.
Soptunna Brabantia Touch Bin New har en Soft Touch-stängning och unika gångjärn som öppnar locket extra tyst.
Finns att köpa i flera storlekar och färger.
Glöm inte att köpa avfallspåse från Brabantia för perfekt passform.
Soptunna Brabantia Touch Bin New har en Soft Touch-stängning och unika gångjärn som öppnar locket extra tyst.
Finns att köpa i flera storlekar och färger.
Glöm inte att köpa avfallspåse från Brabantia för perfekt passform.
Recensioner
AgnethaVerifierad köpare
för 2 år sedanDen är snygg, stabil och stilren. En stor nackdel är dock att den saknar innertunna
+ Stilren och stabil
- Den saknar innertunna vilket är en stor nackdel tycker jag.
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Volym | 60 l |
| Färg | Blank Stål, Matt Stål, Matt Svart, Platinum, Vit |
| Bredd | 410 mm |
| Material | Stål, Plast |
| Produkttyp | Soptunna |
| Djup | 410 mm |
| Höjd | 725 mm |
