Bänkskiva Noro Solid Surface Marmor605
3 995 kr
2 995 krSpara 25 %Kampanj51 tim kvar!
Vald variant
Bredd:
605 mm

Solid Surface Marmor
605
2 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NoroBeskrivning
Bänkskiva i solid surface i marmorutförande. Hål görs av installatören.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 3063 |
| Material | Solid surface |
| Bredd | 605 mm |
| Serie | Flexline |
| Färg | Grå |
| Typ | Bänkskiva |
| Blandare | Nej |
| Hål för Blandare | Nej |
| Ytbehandling | Polerad |
| Tvättställ | Nej |
| Yta | Semiblank |
| Djup | 430 mm |
| Höjd | 20 mm |
| EAN-nr | 7340032430639 |

