Bänkskiva Wilsonart WilsonartMercury, Brun
2 135 kr
1 695 krSpara 21 %Kampanj51 tim kvar!
Vald variant
Utförande:
Mercury
KantlistKantlist Wilsonart Wilsonart till Bänkskiva Mercury, Brun
99 kr/frp
Bänkskiva Wilsonart Wilsonart
Mercury, Brun
1 695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BOABeskrivning
Bänkskiva för kök och arbetsbänkar för industri och hemmiljö.
Laminatbänkskiva som passar utmärkt för kök, tvättstuga eller som arbetsbänk. Underhållsfritt och klarar ett tufft köksliv med både vatten, spill och en annan törn. Skivan är värmetålig och stryktålig men skydda alltid skivan med värmeunderlägg och skärbräda när ni skär.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Art.Nr. | 61043575 |
| Längd | 3000 mm |
| Material | Laminat |
| Utförande | Mercury |
| Bredd | 610 mm |
| Serie | Wilsonart |
| Tjocklek | 28 mm |
| Färg | Brunmelerad |
| Typ | Bänkskiva |
| EAN-nr | 5025194428244 |

