Kantlist till laminatbänksskiva WilsonartLima
135 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Utförande:
L032-GR Lima

Kantlist till laminatbänksskiva Wilsonart
Lima
135 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BOABeskrivning
Kantlist till laminatbänkskiva Wilsonart. 2st/frp.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Art.Nr. | 61050032 |
| Färg | Gråmelerad/Svart |
| Bredd | 32 mm |
| Utförande | L032-GR Lima |
| Längd | 620 mm |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Vikt | 0,3 kg |
| Material | Laminat |
| Produkttyp | Kantlist |
| EAN-nr | 5025194376255 |

