Kantlist till laminatbänksskiva WilsonartBrazilia
128 kr/frp
99 kr/frpSpara 23 %Kampanj
Vald variant
Utförande:
B041-RO Brazilia

Kantlist till laminatbänksskiva Wilsonart
Brazilia
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BOABeskrivning
Kantlist till laminatbänkskiva Wilsonart. 2st/frp.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Art.Nr. | 61050410 |
| Färg | Gråmelerad |
| Bredd | 32 mm |
| Utförande | B041-RO Brazilia |
| Längd | 620 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Material | Laminat |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Produkttyp | Kantlist |
| EAN-nr | 5025194376163 |

