Kantlist till laminatbänksskiva WilsonartSilver Oak
119 kr/frp
95 kr/frpSpara 20 %Kampanjtom 31/5
Vald variant
Utförande:
4228-WH Silver Oak

Kantlist till laminatbänksskiva Wilsonart
Silver Oak
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BOABeskrivning
Kantlist till laminatbänkskiva Wilsonart. 2st/frp.
Egenskaper
| Varumärke | BOA |
| Art.Nr. | 61054228 |
| Färg | Gråbrun |
| Bredd | 32 mm |
| Utförande | 4228-WH Silver Oak |
| Stil | Träimitation |
| Längd | 620 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| Material | Laminat |
| Antal | 2 st/frp |
| Typ | Kantlist |
| EAN-nr | 5025194376231 |

