Kantlist Wilsonart 620x32mm Chene Yukon
110 kr/frp
99 kr/frpSpara 10 %Kampanjtom 31/5

620x32mm Chene Yukon
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
WilsonartBeskrivning
Kantlist till laminatbänkskiva Wilsonart. 2 st/frp.
Egenskaper
| Varumärke | Wilsonart |
| Art.Nr. | 61050028 |
| Färg | Trä/Brun |
| Bredd | 32 mm |
| Längd | 620 mm |
| Tjocklek | 2 mm |
| Typ | Kantlist |
| Imitation | Trä |
| Antal | 2 st/frp |
| EAN-nr | 5025194579625 |

