Laminatbänksskiva BOA 4556R-01 Black Slate
1 245 kr
999 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
KantlistKantlist till laminatbänksskiva Wilsonart Black Slate
95 kr/frp
Laminatbänksskiva BOA 4556R-01 Black Slate
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Laminatbänkskiva som passar utmärkt för kök, tvättstuga eller som arbetsbänk. Underhållsfritt och klarar ett tufft köksliv med både vatten, spill och en annan törn. Skivan är värmetålig och stryktålig men skydda alltid skivan med värmeunderlägg och skärbräda när ni skär. Kantlist i matchande dekor finns att köpa separat som tillval.
Varumärke
WilsonartBeskrivning
Laminatbänkskiva som passar utmärkt för kök, tvättstuga eller som arbetsbänk. Underhållsfritt och klarar ett tufft köksliv med både vatten, spill och en annan törn. Skivan är värmetålig och stryktålig men skydda alltid skivan med värmeunderlägg och skärbräda när ni skär. Kantlist i matchande dekor finns att köpa separat som tillval.
Laminatet slutar en liten bit innan skivan för att man ska kunna rensåga och fästa kantlister.
Recensioner
Tord AVerifierad köpare
för 2 veckor sedanBra, prisvärd produkt.
Egenskaper
| Varumärke | Wilsonart |
| Art.Nr. | 61044556 |
| Färg | Gråsvart |
| Bredd | 610 mm |
| Utförande | 4556R-01 Black Slate |
| Längd | 3000 mm |
| Material | Laminatbelagd spånskiva |
| Tjocklek | 28 mm |
| Vikt | 34 kg |
| EAN-nr | 5025194369561 |
