Laminatbänksskiva Wilsonart C126-GRN Chence Antique
1 625 kr
Se priset!
kantlistChence Antique
115 kr/frp
C126-GRN Chence Antique
1 625 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Laminatbänkskiva som passar utmärkt för kök, tvättstuga eller som arbetsbänk. Underhållsfritt och klarar ett tufft köksliv med både vatten, spill och en annan törn. Skivan är värmetålig och stryktålig men skydda alltid skivan med värmeunderlägg och skärbräda när ni skär. Kantlist i matchande dekor finns att köpa separat som tillval.
Varumärke
WilsonartBeskrivning
Laminatbänkskiva som passar utmärkt för kök, tvättstuga eller som arbetsbänk. Underhållsfritt och klarar ett tufft köksliv med både vatten, spill och en annan törn. Skivan är värmetålig och stryktålig men skydda alltid skivan med värmeunderlägg och skärbräda när ni skär. Kantlist i matchande dekor finns att köpa separat som tillval.
Laminatet slutar en liten bit innan skivan för att man ska kunna rensåga och fästa kantlister.
Egenskaper
| Varumärke | Wilsonart |
| Art.Nr. | 61040126 |
| Färg | Gråbrun |
| Bredd | 610 mm |
| Utförande | C126-GRN Chence Antique |
| Stil | Träimitation |
| Material | Laminatbelagd spånskiva |
| Längd | 3000 mm |
| Tjocklek | 28 mm |
| Vikt | 34 kg |
| EAN-nr | 5025194369677 |
