Diskbänk Blanco Claron XL 5 S Infino
fr.29 995 kr
fr.22 496 krSpara 25 %Kampanj
Välj variant

Claron XL 5 S Infino
22 496 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Blanco Claron S IF InFino är en modern diskbänk med ho och avrinningsyta i högkvalitativt rostfritt stål med radie 10 i hörnen och radie 10 i botten. Det är en svetsad diskbänk tillverkad hos Blanco SteelArt-avdelning och har en elegant, ren design utan synliga skarvar. Dessutom har diskbänken en djup disklåda som optimerar användningen. Denna diskbänk har en bredare bakkant med för borrat hål för blandare och Push Control för öppning och stängning av bottenventilen.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskbänk Blanco Claron S IF InFino är en modern diskbänk med ho och avrinningsyta i högkvalitativt rostfritt stål med radie 10 i hörnen och radie 10 i botten. Det är en svetsad diskbänk tillverkad hos Blanco SteelArt-avdelning och har en elegant, ren design utan synliga skarvar. Dessutom har diskbänken en djup disklåda som optimerar användningen. Denna diskbänk har en bredare bakkant med för borrat hål för blandare och Push Control för öppning och stängning av bottenventilen.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Rostfri |
| Montering | Infällnad med blandarfäste |
| Bredd | 510 mm |
| Djup | 1000 mm |
| Höjd | 210 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 500 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| Håldiameter | 35 mm |
| Utförande | Höger, Vänster |
