Diskbänk Blanco Classic Pro 6 S IF InFino
10 595 kr
7 946 krSpara 25 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Blanco Classic Pro 6 S IF InFino är en diskbänk med avrinningsyta i modern design med klassiska linjer. Den har en elegant avrinningszon, förborrat hål för blandare och en praktisk ho. Denna diskbänk har breddavlopp och ett reglage för för öppning och stängning av korgventilen. Dessutom har den en smakfullt integrerad InFino-korgventil med det patenterade avloppssystemet Blanco InFino.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskbänk Blanco Classic Pro 6 S IF InFino är en diskbänk med avrinningsyta i modern design med klassiska linjer. Den har en elegant avrinningszon, förborrat hål för blandare och en praktisk ho. Denna diskbänk har breddavlopp och ett reglage för för öppning och stängning av korgventilen. Dessutom har den en smakfullt integrerad InFino-korgventil med det patenterade avloppssystemet Blanco InFino.
Blancos stål uppfyller de högsta kraven för kvalitetskontroll. Det tål temperaturer upp till 300 °C och behåller det polerade utseendet även i direkt solljus. Materialets yta är slätt och icke-poröst och därför mycket hygieniskt och säkert för matlagning.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 523665 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Modell | Vändbar |
| Bredd | 1000 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Djup | 510 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Classic Pro |
| Låddjup | 170/130 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| EAN-nr | 4020684684989 |



