Diskbänk Blanco Lantos XL 6 S IF Compact
4 695 kr
3 521 krSpara 25 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Blanco Lantos XL 6 S IF Compact är en traditionellt uppbyggd diskbänk i rostfritt stål med klart formspråk. Diskbänken har ett integrerat breddavlopp och elegant korgventil. Den har reglage för stängning och öppning av korgventil ovan bänk och hål i bänken för blandaren. Diskbänken är dessutom vändbar.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskbänk Blanco Lantos XL 6 S IF Compact är en traditionellt uppbyggd diskbänk i rostfritt stål med klart formspråk. Diskbänken har ett integrerat breddavlopp och elegant korgventil. Den har reglage för stängning och öppning av korgventil ovan bänk och hål i bänken för blandaren. Diskbänken är dessutom vändbar.
Blancos stål uppfyller de högsta kraven beträffande kvalitetskontroll. Det tål temperaturer upp till 300 °C och behåller det polerade utseendet även i direkt solljus. Materialets yta är slätt och icke-poröst och därför mycket hygieniskt och säkert för matlagning.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 523140 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Modell | Vändbar |
| Bredd | 780 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Djup | 500 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Lantos |
| Låddjup | 160 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| EAN-nr | 4020684677264 |

