Diskbänk Blanco Lemis 45 S IFUtan Hål för Blandare
4 895 kr
3 446 krSpara 30 %Kampanj

Lemis 45 S IF
Utan Hål för Blandare
3 446 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Blanco Lemis 45 S IF är en diskbänk i rostfritt stål av högsta kvalité med en IF-kant som gör din installation mot bänk förstklassig. Installationen kommer att upplevas nästintill sömnlös. Diskbänken har 3 ½ " avloppsventil samt breddavlopp integrerat i diskbänken.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskbänk Blanco Lemis 45 S IF är en diskbänk i rostfritt stål av högsta kvalité med en IF-kant som gör din installation mot bänk förstklassig. Installationen kommer att upplevas nästintill sömnlös. Diskbänken har 3 ½ " avloppsventil samt breddavlopp integrerat i diskbänken.
Blancos stål uppfyller de högsta kraven beträffande kvalitetskontroll. Det tål temperaturer upp till 300 °C och behåller det polerade utseendet även i direkt solljus. Materialets yta är slätt och icke-poröst och är därför mycket hygieniskt och säkert för matlagning.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 523030 |
| Färg | Stål |
| Modell | Vändbar |
| Bredd | 860 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 500 mm |
| Utförande | Utan Hål för Blandare |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Lemis |
| Låddjup | 205 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| EAN-nr | 4020684673280 |

