Diskbänk Blanco Metra 45 S Compact
fr.6 295 kr
fr.4 496 krFrån 25 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Blanco Metra 45 S Compact är en stilren diskbänk med avrinningsyta för infällnad. Den har 3½" avlopp och korgventil. Den levereras med avrinningsgaller i rostfritt.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskbänk Blanco Metra 45 S Compact är en stilren diskbänk med avrinningsyta för infällnad. Den har 3½" avlopp och korgventil. Den levereras med avrinningsgaller i rostfritt.
Silgranit är ett mycket slitstarkt material som till 80% består av granit och 20% akryl.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Antrasit, Kaffe |
| Modell | Vändbar |
| Bredd | 680 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 500 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Silgranit |
| Minsta skåpsbredd | 450 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Metra |
| Låddjup | 190 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
