Diskbänk Blanco Metra 6 SVit
8 495 kr
5 996 krSpara 29 %Kampanj
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Blanco Metra 6 S är en stilren diskbänk med avrinningsyta och sköljlåda. Den har 3½" avlopp och korgventil och den är dessutom vändbar.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskbänk Blanco Metra 6 S är en stilren diskbänk med avrinningsyta och sköljlåda. Den har 3½" avlopp och korgventil och den är dessutom vändbar.
Silgranit är ett mycket slitstarkt material som till 80% består av granit och 20% akryl.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 513223 |
| Färg | Vit |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 1000 mm |
| Djup | 500 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Silgranit |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Metra |
| Låddjup | 130/190 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| EAN-nr | 4020684363938 |
