Diskbänk Blanco Metra XL 6 S FSvart
10 495 kr
7 496 krSpara 29 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Blanco Metra XL 6 S F är en diskbänk i modern design med rena linjer. Metra-serien har stora diskhoar med minsta möjliga kringliggande kant. Diskbänken levereras med breddavlopp och korgventil med styrning för öppning och stängning av denna på kanten.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskbänk Blanco Metra XL 6 S F är en diskbänk i modern design med rena linjer. Metra-serien har stora diskhoar med minsta möjliga kringliggande kant. Diskbänken levereras med breddavlopp och korgventil med styrning för öppning och stängning av denna på kanten.
Blancos Silgranit PuraDur består av 80% granit och är överlägset reptåligt och färgbeständigt.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 525933 |
| Färg | Svart |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Planlimning |
| Bredd | 990 mm |
| Djup | 490 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Material | Silgranit |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Metra |
| Låddjup | 190 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| EAN-nr | 4020684731010 |
