Diskbänk Blanco Metra XL 6 SVit
9 495 kr
6 746 krSpara 29 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Blanco Metra XL 6 S är en stilren diskbänk med stor avrinningsyta. Den har 3½" avlopp och korgventil och dessutom är den vändbar.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskbänk Blanco Metra XL 6 S är en stilren diskbänk med stor avrinningsyta. Den har 3½" avlopp och korgventil och dessutom är den vändbar.
Silgranit är ett mycket slitstarkt material som till 80% består av granit och 20% akryl.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Art.Nr. | 515136 |
| Färg | Vit |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 1000 mm |
| Djup | 500 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Diskho | Enkel |
| Material | Silgranit |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Metra |
| Låddjup | 190 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| EAN-nr | 4020684441568 |
