Diskbänk Blanco Naya 8 S
fr.9 995 kr
fr.7 196 krSpara 28 %Kampanj
Välj variant

Naya 8 S
7 196 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Blanco Naya 8 S är en stilren och snygg diskbänk för infällnad med dubbla disklådor och stor avrinningsyta. De har 3½" avlopp med korgventil.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskbänk Blanco Naya 8 S är en stilren och snygg diskbänk för infällnad med dubbla disklådor och stor avrinningsyta. De har 3½" avlopp med korgventil.
Silgranit är ett mycket slitstarkt material som till 80% består av granit och 20% akryl.
Diskbänk Blanco Naya 8 kan enkelt kompletteras med en snygg köksblandare i det förborrade kranhålet.
Diskbänk Blanco Naya 8 kan enkelt kompletteras med en snygg köksblandare i det förborrade kranhålet.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Alumetallic, Antracit, Vit |
| Modell | Stor låda till höger, Stor låda till vänster |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 1160 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Djup | 500 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Material | Silgranit |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Naya |
| Låddjup | 200 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
