Diskbänk Blanco Sona XL 6 S
fr.6 295 kr
fr.4 496 krSpara 29 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Diskbänk Blanco Sona XL 6 S är en snygg och stilren diskbänk med med stor avställningssyta och med 3½" avlopp med korgventil. Diskbänken är dessutom vändbar så att du kan anpassa den efter ditt kök.
Varumärke
BlancoBeskrivning
Diskbänk Blanco Sona XL 6 S är en snygg och stilren diskbänk med med stor avställningssyta och med 3½" avlopp med korgventil. Diskbänken är dessutom vändbar så att du kan anpassa den efter ditt kök.
Diskbänken är gjord av silgranit, ett mycket slitstarkt, reptåligt och färgbeständigt material som till 80% består av granit och 20% akryl.
Egenskaper
| Varumärke | Blanco |
| Färg | Klippgrå, Vit |
| Modell | Vändbar |
| Montering | Infällnad |
| Bredd | 1000 mm |
| Hål för Blandare | Nej |
| Djup | 500 mm |
| Diskho | Enkel |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Ja |
| Serie | Sona |
| Låddjup | 190 mm |
| Produkttyp | Diskbänk |
| Material | Silgranit |
