Diskbänk Nordic Tech Nordic Opal 6-600 Rostfritt Stål Diskho med Avrinningsyta
6 145 kr
4 916 krSpara 20 %Kampanj

Nordic Opal 6-600 Rostfritt Stål Diskho med Avrinningsyta
4 916 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Diskbänk Nordic Tech Opal 6-600 är en rostfri diskbänk med droppkant och heltäckande förstärkt undersida som gör bänken mer robust och gör blandaren stabil.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Diskbänk Nordic Tech Opal 6-600 är en rostfri diskbänk med droppkant och heltäckande förstärkt undersida som gör bänken mer robust och gör blandaren stabil.
Fördelar: Diskbänk Nordic Tech Nordic Opal 6-600 Rostfritt Stål Diskho med Avrinningsyta
- Robust konstruktion
- Stabil blandare
- Praktisk avrinningsyta
Dokument
Recensioner
Jens Verifierad köpare
för 4 månader sedanbra och fin
Monica FVerifierad köpare
för 2 år sedanFunktionell, snygg design
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | NORDIC OPAL 6-600 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 600 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Djup | 600 mm |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Vändbar | Nej |
| Serie | Nordic Opal |
| Låddjup | 200 mm |
| Tjocklek | 1 mm |
| Produkttyp | Heltäckande Diskbänk |
| EAN-nr | 7350026785522 |

