Diskbänk Nordic Tech Nordic Opal 8-610 Heltäckande Diskho med Avrinningsyta
7 545 kr
6 036 krSpara 20 %Kampanj

Nordic Opal 8-610 Heltäckande Diskho med Avrinningsyta
6 036 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Rostfri heltäckande diskbänk 800 x 610 x 30 mm med droppkant. Levereras komplett med vattenlås och korgventil.
Varumärke
Nordic TechBeskrivning
Rostfri heltäckande diskbänk 800 x 610 x 30 mm med droppkant. Levereras komplett med vattenlås och korgventil.
Fördelar: Diskbänk Nordic Tech Nordic Opal 8-610 Heltäckande Diskho med Avrinningsyta
- Rostfri för hållbarhet
- Komplett med vattenlås
- Dubbel diskho för effektivitet
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordic Tech |
| Art.Nr. | NORDIC OPAL 8-610 |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 880 mm |
| Djup | 680 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Diskho | Dubbel |
| Minsta skåpsbredd | 800 mm |
| Serie | Nordic Opal |
| Produkttyp | Diskbänk |
| EAN-nr | 7350026787892 |
