Diskbänk Stala K0600Djup: 600 mm, Höjd: 20 mm
7 639 kr
Vald variant
Djup:
600 mm
Höjd:
20 mm

K0600
Djup: 600 mm, Höjd: 20 mm
7 639 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Heltäckande diskbänk med en stor diskho (500x385x180) för 60 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Varumärke
StalaBeskrivning
Heltäckande diskbänk med en stor diskho (500x385x180) för 60 cm diskbänkskåp. Blandarhål med förstärkning undertill. Levereras med korgbottenventil, bräddavlopp och vattenlås.
Egenskaper
| Varumärke | Stala |
| Art.Nr. | K0600EOB0050NM |
| Färg | Rostfritt |
| Montering | Heltäckande |
| Bredd | 600 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | K0600EOB0050NM |
| Djup | 600 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Hål för Blandare | Ja |
| Diskho | Enkel |
| Material | Rostfritt stål |
| Typ | Diskbänk |
| Minsta skåpsbredd | 600 mm |
| Vändbar | Nej |
| Låddjup | 180 mm |
| Vikt | 7,5 kg |

